Logo
LV RU EN

Kontakti

Biroja un juridiskā adrese: Dzelzavas iela 120G, Rīga, LV-1021, Latvija

Tālrunis: 67506650

Fakss: 67311011

Darba laiks: Pirmdiena-Piektdiena: 9:00 - 17:00. Sestdiena-Svētdiena: slēgts

GPS koordinātes: 56.950732, 24.216717

Sekretāre
tālr. 67506650; e-pasts: birojs@lafipa.lv

Egīls Dzelzītis Valdes priekšsēdētājs
egils@lafipa.lv

Lilita Zadeika Valdes locekle, Kvalitātes vadītāja
lilita@lafipa.lv

Guntars Morozs Valdes loceklis, Siltumapgādes projektu direktors
guntars@lafipa.lv

Ēriks Riekstiņš Galvenais grāmatvedis
eriks@lafipa.lv

Jeļena Mihailova Iepirkuma nodaļas vadītāja
liene@lafipa.lv

Ilmārs Birkens Inženiersistēmu projektu direktors
ilmars@lafipa.lv

Arvis Larionovs Siltumapgādes un telpu mikroklimatu uzturēšanas / servisa nodaļas vadītājs
arvis@lafipa.lv

Artis Smirnovs Siltumapgādes projektu vadītājs
artis@lafipa.lv

Marina Murdasova Projektētāja
marina@lafipa.lv

Kristaps Zadeiks Projektu vadītājs
kristaps@lafipa.lv